HidrolikHidrolik Pistonlar

Hidrolik silindirin devreden sökülmesi

Hidrolik silindirin devreden sökülmesi

Hidrolik silindirlerin devreden sökülmesi için uygun el aletleri kullanılmalıdır. Gerekli el aletleri, göstergeler ve ekipmanlar belirlenirken silindirin tipi, boyutları, konumu vb. faktörler dikkate alınır.

Aletlerin çoğu hidrolik hatlardaki bağlantıları açmak veya aksamları söküp takmak için kullanılan anahtarlardır. Göstergeler hidrolik aksamdaki debi, basınç, sıcaklık ölçümlerinde kullanılır.

Anahtar seçimi çoğu zaman sistemde kullanılan taşıyıcıya veya bağlantı elemanına bağlıdır. Mantıksal olarak doğru ölçüdeki bir açık ağızlı anahtar işinizi en iyi şekilde görür. Açık ağızlı anahtarlar için diğer isimler yıldız geçme anahtarı veya birleşik anahtardır. Şekil 2.1’ de atölyemizde olabilecek diğer anahtarlar gösterilmektedir.

Hidrolik silindirin devreden sökülmesi
Hidrolik silindirin devreden sökülmesi

Çok zaman ve iş kazandıracak katı ve hızlı bir kural size çok zaman kazandırabilir ve yapılacak iş şudur. Muhtemel sebeplerden en kolaylarını ilk önce kontrol etmek. (Bunlar yalnızca görsel muayene ve değerlendirme gerektiren sebeplerdir).

.

Toplam Puan - 70%
Ortalama - 35%

53%

Kullanıcı oyu: 4.68 ( 2 Oy)
Etiketler
Daha Fazla Göster

Hidrolik Dünyası

Kombi Teknik Ariza Bakım Hizmeti 05314280500 / 02169900044 tuzla, pendik, gebze, sultanbeyli , sancaktepe , kartal , istanbul Kombi Petek Temizleme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı