HidrolikHidrolik Motorlar

içten Dişli Motorlar

içten Dişli Motorlar

içten Dişli Motorlar iç çeperine diş açılmış daha büyük bir dişli ve bu dişlinin içinde çalışan bir dış dişliden oluşur. Endüstriyel sistemlerde yaygın olarak kullanılan içten dişli tür motor gerotor motordur.

Gerotor motorda içte çeviren bir dişli, dışta bir diş fazla sayıda dişi olan çevrilen dişli vardır. içten Dişli Motorlar da içteki dişli bir mil aracılığı ile yüke bağlanmıştır.

Ayrıca hidrolik motorlar bölümümüzden diğer hidrolik motor çeşitlerine de göz atabilir, fikir ve bilgi edinebilir, bizleri arayabilir, teklif alabilirsiniz.

içten Dişli Motorlar Çalışma Prensibi

içten Dişli Motorlarda bir gerotor motorda dengesizlik motor girişinde hidrolik basıncın etkisinde kalan dişli alanlarının farklılığından oluşur. Şekil 1.13’ te gerotor motorun içteki dişlisinin basınç etkisinde kalan bölümünün girişte arttığı görülebilir. Dişlerin eşit olmayan bir biçimde akışkan basıncının etkisinde kalması motor milinde döndürme etkisi oluşturur. Dişlinin veya basıncın büyük olması daha büyük bir döndürme etkisi sağlayacaktır.

İçten Dişli Motorlar
İçten Dişli Motorlar

içten Dişli Motor Fiyatları ne kadar?

içten Dişli Motorlar imalatı, ücretleri, güncel fiyat teklif listeleri için bizimle iletişime geçiniz.

.

Toplam Puan - 70%
Ortalama - 30%

50%

Kullanıcı oyu: 5 ( 2 Oy)
Etiketler
Daha Fazla Göster

Hidrolik Dünyası

Kombi Teknik Ariza Bakım Hizmeti 05314280500 / 02169900044 tuzla, pendik, gebze, sultanbeyli , sancaktepe , kartal , istanbul Kombi Petek Temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı