İndirim!

Airfel Kombi Doldurma Musluğu Orjinal

150,00  100,00 

Airfel Doldurma Musluğu a tipi
Airfel Doldurma Musluğu a tipi

550 adet stokta

Açıklama

Airfel Doldurma Musluğu a tipi
Airfel Doldurma Musluğu a tipi

 

 

 

 

 

 

 

 

Kombide Doldurma Musluğu Arızası

Öncelikle Teknik Kombi Servisi olarak diyebiliriz ki kombide doldurma musluğu, doldurma vanası ya da dolum musluğu olarak da bilinen bu paranın görevi kombideki su eksildiği zaman kombiye su eklemek yani kombi barını artırabilmektir. Bu anlamda parçanın olmaması, kırılması ya da arızalanması demek kombinin susuz kalması ve doğal olarak da çalışmaması demektir. Kombi görüldüğü üzere küçük olan bir parçanın arızalanması, kırılması ya da olmaması sebebi ile büyük bir sorunu meydana getirebilmektedir. Kombide Doldurma Musluğu Arızası genelde kullanım hatası olarak kabul edilmektedir. Çünkü kombi kurulumundan sonra doldurma musluğuna her zaman kullanıcı müdahalede bulunmaktadır. Kombi barı ya da suyu ne zaman azalır ise kullanıcı doldurma musluğunu kullanarak kombiye su basmaktadır.

0216 706 11 38

 

Kombide doldurma musluğunun rengi, şekli ve yeri kombi çeşidi aynı zamanda marka modeline göre değişmektedir. Fakat her kombide monteli durumda olduğu yer genelde kombi altı olmaktadır diyebiliriz. Kombiye monteli bir parçadır ve tesisat borularındaki vanalar ile karıştırılmamalıdır. Doldurma musluğu arızalarında tamir uygulaması yapılamamaktadır. Bu parçanın genelde değişimi gerekmektedir. Değişim uygulamasını da sizler kullanıcı olarak yapamazsınız. Bu sebeple de bu anlamda mutlaka işi uzmanına bırakarak servis talep etmeniz gerekmektedir. Kombide Doldurma Musluğu Arızası yaşıyor iseniz çözüm için Kombi Servisi numarasını arayabilirsiniz.

0216 706 11 38

 

Kombiye müdahale edilip doldurma musluğu açıldığında hassas olan bu parça kırılabilir. Kırıldığı zaman basınç kendiliğinden yükselmeye devam eder ve kombide sadece basınç yükselmesi değil su akıntısı problemini de beraberinde getirir. Parçanın açılmaması arızalı olması demektir. Bu da kombide yine çalışmama durumunu meydana getirmektedir. Kombiye sürekli su basmak kombide sorun olduğu anlamına gelmektedir. Yani kombi barı ayda bir veya daha uzun sürede bir azalabilir iken günde birkaç kez ya da haftada birkaç kez su basmak kombinin normal çalışmadığını gösterir. Bu durumlarda cihaza su basmak yerine servis talep etmek gerekir.

0216 706 11 38

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Airfel Kombi Doldurma Musluğu Orjinal” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat