Kombi kart tamiri Tüm Markalar

Call for Price

Kombi Elektronik Kart Tamir Hizmeti Tüm Markalar 0216 706 11 38

 

Kombide Kart Arızasının Sebepleri

 

Kombide Kart Arızasının Sebepleri ; Kombi cihazı genel anlamda iyi verim elde edilebilen, her zaman rahatlık içeren ve beklenileni sunan cihazlardandır. Isıtmanın yanı sıra sıcak su alınmasına da yardımcı olduğu için bu ihtiyaçlar için ek bir cihaza da gereksinim olmadığı için günümüzde yoğun şekilde kullanılmakta ve tavsiye edilmektedir.

 

Kombinin bu denli çalışmasını ihtiyaçları gidermesinin sebebi içerisinde bulunan parçalardır. Parçaların çalışması açısından önemli olan da kombide bulunan beyin kartıdır. Yani kombinin elektronik kartıdır. Kombide elektronik kart önemli olan ilk parçadır. Bu sebeple de genellikle arızalanması beklenilemez ve istenmez.

 

Kullanıcılar kart arızasını duymak istemez. Çünkü kombi beyni olan elektronik kart arızalandığı zaman kombiden hiçbir şekilde verim alınamaz ve bu verimler de beklenilemez.

 

Çünkü diğer parçalar çalışabilmek adına izni elektronik kart arızasından dolayı alamaz ve bu sebeple de çalışamaz. Kombi durur çalışma sistemi sonlandır da denilebilir. Bu aşamada kombide elektronik kartın arıza durumuna göre ya tamiri ya da değişimi yapılır ve sorun bu şekilde giderilmiş olur. Peki kombide elektronik kart neden arızalanır? Kombide Kart Arızasının Sebepleri nelerdir? Kombi kartının arızalanma nedenlerini dilerseniz sizlere sunalım hem bu anlamda belki tedbirlerinizi de almış olursunuz.

 

kart arizasi

 

Voltaj dalgalanması sebebi ile… Kombi çalışmak adına elektriği direk şebeke voltajından almaktadır. Aslına bakılırsa voltajlardaki dalgalanmalar sadece kombileri değil dairede yer alan diğer elektronik cihazları da etkiler. Bu sebeple de voltajı düzenli hale getirmek gerekir. Voltajlar genelde kış aylarında ve soğuk geçen sonbahar aylarında dalgalanır. Yani düşmeler ve çıkmalar meydana gelebilir. Kış aylarında elektriklerin gidip gelmedi demek zaten voltajların birden düşüp elektrik geldiğinden birden çıkması demektir.

 

Kombide Kart Arızasının Sebepleri
İşte bu durum kart arızasını meydana getirir. Bu durumda kombi kartı yanar ya da hasar görür. Kombide elektronik kart arızalarında genelde karşımıza çıkmakta olan ilk ve en önemli sebeptir diyebiliriz. Bu durumda kartın tamiri de yapılabilir duruma göre değişimi de şart olabilir. Böyle bir durumda ancak uzman ekip tespit sonrası sizleri bilgilendirebilir ve uygulama için sizden izin alabilir. Kombide bu sorunu önlemek adına önerilen kombi regülatörü kullanımıdır. Bu şekilde voltajlar dengelenir ve elektronik kart da bu sebeple arızalanmamış olur. Yardımları dilediğiniz zaman Kombi Servisi telefonunu arayarak alabilirsiniz.  0216 706 11 38

 

Ömrünü yitirme sebebi ile… Kombide bir kullanım ömrü vardır. Her ne kadar bakımı düzenli şekilde yapılmış olsa da kombi bakımında karta herhangi bir uygulama yapılmaz. Yani bakım kombi kartının temizlenmesi kontrol edilmesi uygulamalarını içermez. Bir kombi eğer 10 yıldan fazla bir süredir kullanılıyor ise bu durumda kart arızası ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir.

 

Çünkü kart uzun süre çalışma, parçaları yönetme sebebi ile arızalanır. Bu açıdan da kombiye her ne kadar bakım yapılsa da yapılmasa da diyebiliriz ki uzun süre kullanılan kart arızalanabilir. Bu durumda kombinin eskiliğe göre ya da kartın durumuna göre tamiri ya da değişimi uygulanabilir. Kombi Servisi‘ne kalırsa tamir yerine bu anlamda değişim gerekmektedir. Tabi kombide bulunan çoğu parça arızalı ise buna elektronik kart da dahil ise bu anlamda önerilen kombiyi değiştirmek olur. Çünkü kombi daha farklı sorunları çıkarıp kullanıcıyı daha fazla zor durumda bırakabilir.

 

 

 

Kategoriler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Açıklama

Kombi kart tamiri 0216 706 11 38
 
Baymak Kombi kart tamiri
baymak marka tüm modellerdeki cihazların yerinde bir sene garantili olarak kart tamiri hizmeti vermektedir. Baymak markalı tüm modellerdeki cihazlarınız için bizleri arayarak gün içi acil kart tamir servisimizden yararlanabilirsiniz.
 
Alarko Kombi kart tamiri
alarko kombi servisi olarak tüm alarko marka kombilerin elektronik kart arızalarını gidermektedir. Elektronik kart arızaları servis araçlarımızda bulunan hazır kartlar yardımı ile gün içerisinde acil olarak yapılmaktadır.
 
Ariston Kombi kart tamiri
Sizinde evinizde yada iş yerinizde ariston marka kombiniz varsa ve bu kombi ateşleme , fan yada , elektrik gelmeme gibi arızalar meydana getiriyorsa hemen bizleri arayarak ariston kombi elektronik kart tamiri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızda tüm tamir işlemleri 1 sene yerinde garantili olarak yapılmaktadır.
 
Eca Kombi kart tamiri
Eca kombi kart tamiri servisi hizmetimiz, İstanbul geneline hizmet vermektedir servis hizmetimiz 7/24 tüm istanbul bölgelerini kapsamaktadır, eca kombilerin modeli ne olursa olsun bizleri kar tamiri için hemen arayabilirsiniz. kart tamir arızalarında kombi sıcak su vermez bu işlem yerinde bir sene garantili olarak yapılmaktadır.
 
Maktek Kombi kart tamiri
kombi tamiri servisi hizmetimiz maktek kombi kart tamiri konusunda uzmandır maktek markasının yetlili servisi hizmetini de veren firmamız istanbul bölgesindeki tüm maktek markalı cihazlara bakma yetkisindedir. Maktek yetkili servisi hizmetimiz garantili kombi servisi hizmetini kapsamaktadır.
 
Buderus Kombi kart tamiri
buderus markalı tüm kombi cihazlarını markası ne olursa olsun kart tamiri hizmetini yapmaktayız, Servisimiz buderus özel servisi hizmeti vermektedir, buderus kart tamiri hizmetimiz yerinde bir sene garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Kart tamiri konusunda günlerce beklemenize gerek yok isterseniz araçlarımızda bulunan hazır tamirli kartlardan alabilirsiniz. yada bir gün bekleyerek kendi kartınızı tamir ettirebilirsiniz.
 
Demirdöküm Kombi kart tamiri
demirdöküm kombinizin modeli ne olursa olsun bizleri arayarak gün içi acil demirdöküm kart tamir servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. kart tamiri arızalarının neden olduğu arızalar söyledir; fan dönmüyor ve kombi ateşleme yapmıyor , kombiye elektrik gelmiyor gibi arızalar karttan kaynaklanan arızalardır. Bu tür arızalar ile karşılaşırsanız bizleri vakit kaybetmeden arayabilirsiniz.
 
Bosch kombi kart tamiri
bosch kombilerde görülen en yoğun arızadır bosch kombi c6 arızası ‘nın tek çözümü kombi kart tamir hizmeti almaktır C6 arızası bosch kombiler için kart arızası olup voltaj düzsizliğinden kaynaklanmaktadır. Bosch kombiniz var ise ve c6 arızası veriyorsa bizleri arayarak hemen kart tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kombi kart tamiri Tüm Markalar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat