Kombi Peteklerin Temizlenmesi

Call for Price

Kombi Petek Tesisat Temizleme Hizmeti

Teknik Birim Anadolu Yakası 02167061138

 

 

TESİSAT YIKAMA KAMPANYASI

 

 

Radyatör temizliği kampanyası hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler sayfamızı inceleyerek kampanyaya dair tüm bilgilere ulaşabilirler. Kombi Servisi olarak sizleri her zaman düşünmekteyiz. Bu sebeple de bünyemizde geliştirdiğimiz çalışmalarımızın yanı sıra oluşturduğumuz çeşitli kampanyalarımız ile de huzurlarınızdayız. Tesisat Yıkama Kampanyası hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımız olur ise yazımızı inceleyebilirler.
Tesisat Yıkama Kampanyası
Radyatör Temizliği Ne Zaman Yaptırılmalı?
► Radyatör temizliği 4 yılda bir yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlem sayesinde faturalarınızda düşme olur ve daha verimli ısı elde edersiniz.
Neden Radyatör Temizliği Yaptırmak Gerekir?
Çünkü zamanla radyatör tesisatı tıkanabilmektedir, boru çaplarında daralma meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlar her zaman için alınan sonucu etkiler. Kullanıcıların özellikle de kaloriferlerim az ısınıyor gibi şikayetlerinin temel sebebi tesisatın tıkanması ve temizliğe ihtiyacı olmasıdır. Bu gibi sorunları yaşamamak adına radyatör temizliğini önemsemeli ve mutlaka vakti geldiğinde yaptırmalısınız.
Önemli Bilgi: Kalorifer filtrelerinin tıkanması, peteklerin alt kısımlarında çamurun birikmesi, tesisat boru çaplarının daralması %40 a varan sarfiyat demektir. Yakıt tüketiminde hem en iyi sonuç hem de tasarrufu yaşamak istiyorsanız kaloriferlerinizin temizliğini ihmal etmeden vakti gelince yaptırın.
Tesisat Yıkama Kampanyası
Bilindiği üzere kombiler hayatımızda oldukça büyük bir yere sahiptir. Fakat hayatımızda bu kadar büyük öneme sahip olan cihazların bakımını sürekli olarak ihmal etmekteyiz. İhmallerimiz sonucunda da istediğimiz sonuçlar ile karşılaşmaktayız. Bizlerde Kombi Servisi olarak sizleri düşündük ve kampanya oluşturmaya karar verdik.
Radyatör yıkama işleminde %30 indirim yapıyor ve 100 TL olan kombi bakımını sizlere hediye ediyoruz! 0216 706 11 38
Kampanya Detayları
Kampanyamız gereği sadece radyatörlerini yıkatmak isteyenlere %30 oranında indirim sunuyoruz.
Kampanyamız gereği radyatörlerini yıkatmak isteyip kombisine bakım yaptırmamış olan kullanıcılarımıza kombi bakımını ücretsiz olarak yapıyoruz. Normal şartlarda 100 tl olan kombi bakımını ücretsiz bir şekilde yaptırmış oluyorsunuz.
Kampanyamız gereği radyatör temizliği ücreti daire içinde yer alan kalorifer adedine göre değişmektedir. Bu konudaki fiyat bilgisini almak üzere çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Kampanyamız günün kesintisiz saatlerinde gerçekleştirilmektedir.
Kampanyadan yararlanmak için kombinizin garanti süresinin dolmuş olması gerekmektedir.
Kampanyamız her marka model ve çeşitteki kombi ve tesisat için geçerli olmaktadır.
Kampanyamızdan yararlanmak için randevu almanız gerekmektedir.
Kampanya gereği birden çok dairede radyatör temizliği talep edildiğinde ücretlerinde yine indirim yapılabilmektedir.
Kampanyadan yararlanmak üzere acil olarak çağrı merkezimize ulaşın ve kaydınızı şimdiden oluşturun. Vakit nakittir. Bunu unutmayın ve geç olmadan kampanyamızdan yararlanın…
Tesisat Yıkamada Neler Yapılır?
Tesisat yıkama bu konuya özgü üretilen özel Röthenberger makine yardımı ile yapılır. İşlem başlatılmadan önce kalorifer filtresi sökülerek temizlenir. İşlem öncesinde makine ile sistemin bağlantısı yapılır. Ardından petek adedine ya da sistem büyüklüğüne göre kimyasal ilaç makineye dökülür. Aynı zamanda makineye su da eklenir. Dairede yer alan 3 ya da 4 petek açık kalacak şekilde ayarlanır ve geriye kalan petek vanaları kapatılır.
Sonrasında makinenin su gidiş ve dönüş ayarları yapılır. Ardından makine çalıştırılır. Bu şekilde yıkama işlemi yaklaşık 40 dk kadar sürmektedir. İşlemin hemen sonrasında kapalı durumda olan petekler açılır açık olan petekler ise kapatılır. Bir 40 dk kadar da en başta kapalı olup sonrasında açılan peteklerin yıkanmasını sağlanır. Sonrasında tesisata temiz su basılır ve tesisattaki kirli su boşaltılır.
İşlemin hemen sonrasında Röthenberger makinesine tesisat koruma maddesi (nötralize toz) dökülerek sistem yeniden yıkanır. Bu uygulama kimyasal ilacın zarar vermemesi adına yapılır. Yaklaşık yarım saat kadar bu şekilde çalışma sağlanır. Bu durumda tesisata temiz su basılır ve içindeki tüm su boşaltılır. İşlemin sonrasında makine sökülür ve makine ile bağlanan borular önceki haline getirilir. Ardından tesisat suyu tamamlanır.
Uygulamanın sonrasında ısıtma cihazı ısıtma sisteminde çalıştırılır ve tesisat kontrol edilir. Peteklerde hava oluşumu var ise direk havası alınır. Uygunsa reglaj ayarı da yapılır. Son etapta cihaz sorunsuz çalışır durumda kullanıcıya teslim edilir.
Tesisat Yıkama Kampanyası hakkında detaylı bilgi ya da randevu alımı adına bizlere ulaşabilirsiniz.
Kampanya hakkında yapılacak her tür değişikliği ve kampanyanın bitiş süresini firmamız saklı tutmaktadır.

 

 

 

TESİSAT YIKAMA KAMPANYASI

 

Radyatör temizliği kampanyası hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler sayfamızı inceleyerek kampanyaya dair tüm bilgilere ulaşabilirler. Kombi Servisi olarak sizleri her zaman düşünmekteyiz. Bu sebeple de bünyemizde geliştirdiğimiz çalışmalarımızın yanı sıra oluşturduğumuz çeşitli kampanyalarımız ile de huzurlarınızdayız. Tesisat Yıkama Kampanyası hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımız olur ise yazımızı inceleyebilirler.

Tesisat Yıkama Kampanyası

 

 

Otomatik alternatif metin yok.

 

.

Kullanıcı oyu: 4.48 ( 7 Oy)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kombi Peteklerin Temizlenmesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı