İmalatlarımızKombi Arıza BakımKombi Arıza KodlarıKombi Arıza Servis BölgelerimizPnömatikServislerimiz

Petek Tesisat Temizleme Hizmeti

TESİSAT YIKAMA KAMPANYASI

 

Radyatör temizliği kampanyası hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler sayfamızı inceleyerek kampanyaya dair tüm bilgilere ulaşabilirler. Kombi Servisi olarak sizleri her zaman düşünmekteyiz. Bu sebeple de bünyemizde geliştirdiğimiz çalışmalarımızın yanı sıra oluşturduğumuz çeşitli kampanyalarımız ile de huzurlarınızdayız. Tesisat Yıkama Kampanyası hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımız olur ise yazımızı inceleyebilirler.

Tesisat Yıkama Kampanyası
Radyatör Temizliği Ne Zaman Yaptırılmalı?

► Radyatör temizliği 3 yılda bir yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlem sayesinde faturalarınızda düşme olur ve daha verimli ısı elde edersiniz.

 

Tesisat Yıkama Kampanyası

Bilindiği üzere kombiler hayatımızda oldukça büyük bir yere sahiptir. Fakat hayatımızda bu kadar büyük öneme sahip olan cihazların bakımını sürekli olarak ihmal etmekteyiz. İhmallerimiz sonucunda da istediğimiz sonuçlar ile karşılaşmaktayız. Bizlerde Kombi Servisi olarak sizleri düşündük ve kampanya oluşturmaya karar verdik.

Radyatör yıkama işleminde %30 indirim yapıyor ve 100 TL olan kombi bakımını sizlere hediye ediyoruz!

0216 706 11 38

 

Otomatik alternatif metin yok.

 

 

 

Tesisat Yıkamada Neler Yapılır?

Tesisat yıkama bu konuya özgü üretilen özel Röthenberger makine yardımı ile yapılır. İşlem başlatılmadan önce kalorifer filtresi sökülerek temizlenir. İşlem öncesinde makine ile sistemin bağlantısı yapılır. Ardından petek adedine ya da sistem büyüklüğüne göre kimyasal ilaç makineye dökülür. Aynı zamanda makineye su da eklenir. Dairede yer alan 3 ya da 4 petek açık kalacak şekilde ayarlanır ve geriye kalan petek vanaları kapatılır.

Sonrasında makinenin su gidiş ve dönüş ayarları yapılır. Ardından makine çalıştırılır. Bu şekilde yıkama işlemi yaklaşık 40 dk kadar sürmektedir. İşlemin hemen sonrasında kapalı durumda olan petekler açılır açık olan petekler ise kapatılır. Bir 40 dk kadar da en başta kapalı olup sonrasında açılan peteklerin yıkanmasını sağlanır. Sonrasında tesisata temiz su basılır ve tesisattaki kirli su boşaltılır.

İşlemin hemen sonrasında Röthenberger makinesine tesisat koruma maddesi (nötralize toz) dökülerek sistem yeniden yıkanır. Bu uygulama kimyasal ilacın zarar vermemesi adına yapılır. Yaklaşık yarım saat kadar bu şekilde çalışma sağlanır. Bu durumda tesisata temiz su basılır ve içindeki tüm su boşaltılır. İşlemin sonrasında makine sökülür ve makine ile bağlanan borular önceki haline getirilir. Ardından tesisat suyu tamamlanır.

Uygulamanın sonrasında ısıtma cihazı ısıtma sisteminde çalıştırılır ve tesisat kontrol edilir. Peteklerde hava oluşumu var ise direk havası alınır. Uygunsa reglaj ayarı da yapılır. Son etapta cihaz sorunsuz çalışır durumda kullanıcıya teslim edilir.

 

.

Kullanıcı oyu: 4.64 ( 12 Oy)
Etiketler
Daha Fazla Göster

Hidrolik Dünyası

Kombi Teknik Ariza Bakım Hizmeti 05314280500 / 02169900044 tuzla, pendik, gebze, sultanbeyli , sancaktepe , kartal , istanbul Kombi Petek Temizleme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı